        NERO-12MWN400D Mid-range Woofer
        SB Audience NERO-12MWN400D Mid-range Woofer
        1 Op voorraad
        0 reviews
        0 van 5
        0 reviews
        5 sterren
        0%
        4 sterren
        0%
        3 sterren
        0%
        2 sterren
        0%
        1 ster
        0%
        Bekijk alle reviews
        Buy now, pay later
        • Gratis verzonden (NL & BE)
        • Nu besteld, morgen bezorgd
        • Ten minste twee jaar garantie
        • 45 dagen bedenktijd voor retourneren
        • Klantbeoordeling:
        Zakelijke offerteaanvraag
        Heeft u vragen over dit product?
        Onze klantenservice helpt u graag verder!
        Productomschrijving SB Audience NERO-12MWN400D Mid-range Woofer
        Highlights
        • Proprietary cone paper material with manila pulp
        • Strong neodymium motor
        • 3" voice coil with APC (Advanced Polymer Coating)
        • Interleaved Sandwich Voice coil technology
        • Cast aluminium chassis
        • Minimum damping fiber glass voice coil former
        • Copper sleeve for low inductance and reduced distortion
        Product Details
        Toon meer
        Specificaties
        Artikelnummer
        NERO-12MWN400D
        EAN
        Woofer series
        SB Audience Nero series
        Woofer type
        Mid-range
        Nominale diameter
        12"
        Belastbaarheid (RMS)
        400 Watts
        Belastbaarheid (max)
        800 Watts
        Impedantie (Z)
        8 Ω
        Gevoeligheid (SPL bij 1m / 2.83V)
        98 dB
        Frequentierespons
        66 - 6100 Hz
        Gelijkstroomweerstand (Re)
        Re 5.4Ohm
        Spreekspoelinductie (Le)
        0.19mH
        Resonantiefrequentie (Fs)
        66 Hz
        Mechanische Q (Qms)
        8.98
        Elektrische Q (Qes)
        0.55
        Totale Q (Qts)
        0.52
        Bewegende massa (Mms)
        78.8g
        Compliantie van de ophanging (Cms)
        0.07mm/N
        Effectief oppervlak (Sd)
        543.3cm²
        Krachtsfactor (BL)
        17.8 Tm
        Equivalentvolume (Vas)
        31.1liters
        Maximale excursie (Xmax)
        7.13 mm