      ME-220T3.250 | 220 µF | 3% | 250 V | MCap EVO Condensatore
      Mundorf ME-220T3.250 | 220 µF | 3% | 250 V | MCap EVO Condensatore
      4 In magazzino
      0 reviews
      0 da 5
      0 reviews
      5 stars
      0%
      4 stars
      0%
      3 stars
      0%
      2 stars
      0%
      1 stella
      0%
      Leggi le recensioni
      Marchio: Mundorf
      Descrizione del prodotto Mundorf ME-220T3.250 | 220 µF | 3% | 250 V
      Highlights
      • Compact and cost-effective MKP-types
      • Made in Germany
      • High voltage rating
      Product details
      Mundorf ME-220T3.250 | 220 µF | 3% | 250 V | MCap EVO capacitor
      Specifications: Dielectric: Polypropylene (PP); Metallisation: Aluminium; tan ∂: = 0.0002@1kHz · 0.0001@10kHz; Max. ambient temperature: 85°C/185°F
      Show more
      Specifiche
      Numero dell'articolo:
      ME-220T3.250
      EAN
      Capacità (µF)
      220 µF
      Tensione nominale
      250 V
      Tolleranza
      ±3%
      Dimensioni: Ø × L (mm)
      65 x 90
      Show more
      There are no reviews written yet about this product..